KONST / Litografier / Färglitografi 12009312
nr 1200 9312
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Skärgårdslandskap. Signerad, numrerad 88/110. Motivet: 23x39 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 18:38:00
25/8 09:18:05
700 kr
27/8 18:32:34
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson